Комунальний заклад освіти середня загальноосвітня школа №12 з профільними класами

   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Оцініть, будь ласка, сайт нашого закладу


Результаты

 

Вітаємо вас на сайті нашого закладу!

 

Для багатьох школярів та педагогів СЗШ №12 з профільними класами є практично другою домівкою, а вчителі – сім’єю. І шановний, досвідчений та мудрий директор закладу Бондаренко Віра Миколаївна, як берегиня родинного вогнища,  піклується про добробут, теплу атмосферу, що панує у школі, щирі відносини між вчителями та учнями, колегами.  

Кожний учень у цьому закладі може знайти собі заняття до вподоби. Якщо тебе цікавить мистецтво у різних його проявах – завітай до «Школи мистецтв», керівником якої є Омельчук Рима Борисівна та до хореографічного гуртка «Гармонія», керівником якого є молодий та перспективний викладач сучасного танцю Федорченко Руслан Сергійович. А якщо таємнича краса не до кінця освоєного людського організму привертає твою увагу більше, то ласкаво просимо до «Таємниць людського організму», керівник - Полохіна Ольга Владиславівна. Стати юридично грамотним, розібратись що можна, а що потрібно, допоможе робота в ресурсному центрі «Вчимося бути громадянами» під керівництвом досвідченого педагога, майстра своєї справи Коробчинської Ніни Іванівни. Але це далеко не все, де ти можеш знайти себе та розкрити свої таланти.

Ознайомитись з графіком роботи цих та інших шкільних гуртків можна на сторінці «Позакласна робота».

Мета школи – навчити жити. І в цьому вам допоможе шкільний педагогічний колектив.

«Мы должны воспитывать человека, способного создать свою личную жизнь.»

П. Блонский

Новости
23.11.2018
«Щоб свічкою новою запалала душа, зірвавши пута забуття»
Вечір-реквієм організований до 85-х роковин Голодомору в Україні 1932-1933 років.
26.10.2018
Міс Осінь 2018.
26 жовтня відбулось найочікуваніше учнівське свято «Міс осінь – 2018». Актова зала нашого закладу на деякий час перетворилася на подіум. У конкурсі змагалися учениці 5-9 класів.Учні кожного класу вболівали за свою конкурсантку.Свято залишило багато позитивних вражень не тільки в учасниць конкурсу, а й у глядачів, які підтримували наших конкурсанток гучними оплисками.
26.10.2018
Конкурс "Патрioтичної пісні"
Учасницi конкурсу "Патрioтичної пісні" та їх їх керівник - Мiщенко Микола Васильович. Вiтаємо за зайняте III мiсце. Так тримати.
12.10.2018
День захисника України.
Свято Покрови. Свято маленьких козачат.
10.10.2018
STAM DAY
Фестиваль STAM DAY. Метою даного заходу стало залучення максимальної кількості дітей віком від 8 до 14 років до початкової IT освіти.
05.10.2018
День ЦО
В рамках Дня ЦО в закладі відбулась зустріч з працівниками Жовтоводського МВ ГУ ДСНС, на якій було проведено інструктаж. Ознайомили з вибухонебезпечними предметами та їх характеристиками. Також було проведено КТС на якій виготовили інформаційні листівки. Наприкінці дня проведено евакуацію учнів за сигналом "Увага! Пожежа!".
Класна оцінка

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія