Комунальний заклад освіти середня загальноосвітня школа №12 з профільними класами

   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Оцініть, будь ласка, сайт нашого закладу


Результаты

 

Вітаємо вас на сайті нашого закладу!

 

Для багатьох школярів та педагогів СЗШ №12 з профільними класами є практично другою домівкою, а вчителі – сім’єю. І шановний, досвідчений та мудрий директор закладу Бондаренко Віра Миколаївна, як берегиня родинного вогнища,  піклується про добробут, теплу атмосферу, що панує у школі, щирі відносини між вчителями та учнями, колегами.  

Кожний учень у цьому закладі може знайти собі заняття до вподоби. Якщо тебе цікавить мистецтво у різних його проявах – завітай до «Школи мистецтв», керівником якої є Омельчук Рима Борисівна та до хореографічного гуртка «Гармонія», керівником якого є молодий та перспективний викладач сучасного танцю Федорченко Руслан Сергійович. А якщо таємнича краса не до кінця освоєного людського організму привертає твою увагу більше, то ласкаво просимо до «Таємниць людського організму», керівник - Полохіна Ольга Владиславівна. Стати юридично грамотним, розібратись що можна, а що потрібно, допоможе робота в ресурсному центрі «Вчимося бути громадянами» під керівництвом досвідченого педагога, майстра своєї справи Коробчинської Ніни Іванівни. Але це далеко не все, де ти можеш знайти себе та розкрити свої таланти.

Ознайомитись з графіком роботи цих та інших шкільних гуртків можна на сторінці «Позакласна робота».

Мета школи – навчити жити. І в цьому вам допоможе шкільний педагогічний колектив.

«Мы должны воспитывать человека, способного создать свою личную жизнь.»

П. Блонский

Новости
29.05.2018
Свято останнього дзвоника!
25 травня 2018 року пролунав останній дзвоник для учнів школи, батьків та вчителів.
24.05.2018
До уваги всіх!!!
Запобігання виникненню нещасних випадків під час відпочинку на воді.
21.05.2018
Команда «Хортиця» прийняла активну участь у заходах присвячених ювілейній даті переможної битви козацького війська 1648 року.
19 травня у місті відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 370-ї річниці перемоги козацького війська під проводом Богдана Хмельницького на Жовтих Водах у визвольній війні українського народу 1648-1654 років.
11.05.2018
День Матері
Рідних, дорогих матусь, привітали з днем Матерi наші п'ятикласники, пiд керiвництвом креативної та чуйної Волошиненко Наталi Василiвни.
08.05.2018
Посаджено 15 дерев
15 дерев, як символ людяності і дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Учні 8 класу разом з класним керівником - Шматко Людмилою Борисівною посадили і взяли під свою опіку 15 дерев. Хлопці та дівчата раділи події цього дня, а ще вони прийняли рішення оберігати висаджені дерева і піклуватися про них.
07.05.2018
«Квітни весно, вітаючи славу героїв»
7 травня 2018 року працівниками відділу обслуговування Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС»був проведений час безсмертя «Квітни весно, вітаючи славу героїв» для учнів 6-го класу ЗОШ №12.
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія